SRDCE Interactive Light Installation - Square Meal


 
student agency

» student agency

Name:   Password:     become a member
englishčeština
Homepage » Events » SRDCE Interactive Light Installation

SRDCE Interactive Light Installation

22.3.2016 - 30.3.2016

fusion hotel Vás zve na vernisáž výstavy Srdce, interaktivního uměleckého objektu nainstalovaného do středové kupole v 360°Lounge Bar.

Mimo vernisáž je instalaci možné vidět do 30.4. 2016 denně od 18:00 do 2:00 hodin v 360°Lounge Bar.

Autoři #SRDCE: Gabriela Matušková, Štěpán Kuczman, Štěpán Svoboda 

#SRDCE je světelná interaktivní instalace tří studentů oboru multimedia. Je to interaktivní objekt, reagující na podněty lidí v daném prostoru. Pulzování #SRDCE a cév reaguje na kinect, který je naprogramovaný na reakce a chování lidí v okolí a snímá dvě polohy - masu a pohyb lidí v zorném poli senzoru, který určuje výsledný efekt a chován #SRDCE. Dokáže rozpoznat jedince i skupinu a podle toho ovlivňuje svítivost a svůj rytmus. Čím více lidí a vynaloženého pohybu - tím větší energie a rychlejší tepání. Objekt má tvar lidského srdce, které je vytvořeno z trojuhelníků do geometrického útvaru z odlehčené konstrukce - extrudovaného polypropylenu. Má vlastní zdroj LED osvětlení v kombinaci s dalším zdrojem světla a tím jsou elektroluminescenční kabely, které vytvářejí dojem proudících cév.

Studenti ateliéru Multimédií, Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, ve spolupráci s FAV (ZČU) NTIS "Výzkumný program 1 - Kybernetické systémy" (Marek Hrúz, Miroslav Flídr, Tomáš Ryba, Miloš Železný).

#fusionhotel
#360loungebar
#srdce
gejb.exposure.co/srdce

Pictures

... Events
 
4.12.2012 Casanova’s secret ingredient
 

Casanova’s secret ingredient A cooking workshop at the Italian Cultural Institute of Prague. Giacomo Casanova is most known for his love liaisons, but few people know that he cultivated an equally intense passion ...

15.3.2012 Two Czech chefs win a Michelin star for the first time
 

Prague, 15.3.2012 It was 2008 when the first Michelin star was awarded to a Prague restaurant: the Italian chef Andrea Accordi won it at Allegro restaurant * in the Four Seasons hotel and maintained it for 3 years in a ...

archive
 
September
 
Tips for you:
 
View All Events